Fare İmleci Değiştirme

mouse-imleci-degistirme
Abone Ol 

Tek Tıkla Özel İmleç Edinmek. Hiçbir Program yada setup işlemi yapmadan çok farklı çeşitte mouse imleci kullanmak güzel bir seçenek. Bu yazımızda sizlerle imleci nasıl bu kadar bu kolay değiştirebileceğinizi anlatıyorum

mouse-imleci-resmi
mouse-imleci-resmi

Tek Tıkla kullandığınız Browserler da mouse imlecinin şeklini değiştirebilmek için size çok basit bir yol anlatacağım. Aslında Chrome Mağazasına özel olarak çıkmış bir eklenti ile yapacağız bu işlemi ancak hangi Browser’ı kullandığınız farketmiyor.

Buradaki yazımı okuyarak Opera da nasıl Chrome Mağazasını kullanabileceğinizi anlattım. Şimdi gelelim Mouse İmlecinin nasıl özelleştirebileceğimize öncelikle buradaki linkten eklentinin Mağazasına giderek eklentiyi ekleyin.

Kullandığımız eklenti’nin ismi Custom Cursor for Chrome™ olarak geçmekte. Bu eklentiyi ekledikten sonra karşınıza bir sayfa açılacak isterseniz aşağıdaki resimde de gözüktüğü gibi kendi istediğiniz bir icon resmini yükleyerek onu mouse imleci yapabilir yada çok farklı ücretsiz mouse imleç paketlerini kullanabilirsiniz.

Özel imleç olarak çok güzel farklı imleçlerin bulunduğu güzel bir eklenti olduğunu düşünüyorum bu yüzden de sizlerle paylaşmak istedim Browserınız da istediğiniz imleci kullanabileceksiniz bu şekilde.

Ücretsiz bir eklentidir Chrome, Opera, Mozilla gibi browserlarınız da rahatça kullanabileceğiniz bir eklentidir.

Custom Cursor for Chrome Eklentisi’nin nasıl kullanacağınızı ise aşağıdaki videoyu izleyerek fikir edinebilirsiniz.

Tek Tıkla Özel İmleç Edinmek (Browserlara Özel)” adlı yazımı okuduğunuz için teşekkürler. Yorumlar kısmından görüşlerinizi belirtmeyi lütfen ihmal etmeyin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir