Fare İmleci Değiştirme

mouse-imleci-degistirme
1 dakika 35 saniye okunma süresi.
Abone Ol 

Fare imleci değiştirme. Hiçbir Program yada setup işlemi yapmadan çok farklı çeşitte mouse imleci kullanmak güzel bir seçenektir. Bu yazımızda sizlerle imleci nasıl bu kadar bu kolay değiştirebileceğinizi sizlere anlatacağım.

fare-imleci-degistirme
fare imleci değiştirme

Tek Tıkla kullandığınız internet tarayıcılarında mouse imlecinin şeklini değiştirebilmek için size çok basit bir yol anlatacağım. Aslında Chrome mağazasına özel olarak çıkmış bir eklenti ile yapacağız bu işlemi ancak hangi internet tarayıcısını kullandığınız farketmiyor.

Opera’ya Chrome mağazasından eklenti ekleme bağlantısında sizlere nasıl Chrome mağazasını kullanabileceğinizi anlattım. Şimdi gelelim fare imleci değiştirme işlemini nasıl yapacağınıza, öncelikle internet tarayıcınıza Custom Cursor for chrome eklentisini yüklemeniz gerekmektedir.

Kullandığımız eklenti’nin ismi Custom Cursor for Chrome™ olarak geçmektedir. Bu eklentiyi ekledikten sonra karşınıza bir sayfa açılacak, kendi istediğiniz bir icon resmini yükleyerek onu mouse imleci yapabilir yada çok farklı ücretsiz mouse imleç paketlerini kullanabilirsiniz.

Özel imleç olarak çok güzel farklı imleçlerin bulunduğu güzel bir eklenti olduğunu düşünüyorum bu yüzden de sizlerle paylaşmak istedim. Eklenti içerisinde ki fare imleçlerinden istediğinizi seçerek internet tarayıcınız da istediğiniz fare imlecini kullanabileceksiniz.

Custom Cursor for Chrome eklentisi ücretsiz bir eklentidir. Chrome, Opera, Mozilla gibi internet tarayıcısında rahatça kullanabileceğiniz bir eklentidir. Custom Cursor for Chrome Eklentisi’nin nasıl kullanacağınızı ise aşağıdaki videoyu izleyerek fikir edinebilirsiniz.

Fare imleci değiştirme” adlı yazımı okuduğunuz için teşekkürler. Yorumlar kısmından görüşlerinizi belirtmeyi lütfen ihmal etmeyin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.